Šedá bavlněná chňapka Södahl Elias

Mimořádně kvalitní ochrana rukou při vytahování horkých plechů je jedním z charakteristických rysů kolekce kuchyňského... více informací »
Šedá bavlněná chňapka Södahl Elias
Značka: Södahl
599 Kč
Ověřit dostupnost »
Mimořádně kvalitní ochrana rukou při vytahování horkých plechů je jedním z charakteristických rysů kolekce kuchyňského...

Mimořádně kvalitní ochrana rukou při vytahování horkých plechů je jedním z charakteristických rysů kolekce kuchyňského textilu od značky Södahl. Rukavice jsou vyrobeny ze 100% bavlny a s naprostou šetrností k přírodě. Kromě toho se pyšní i vždy elegantním a trendovým vzhledem inspirovaným severským minimalismem. Společně s ostatními prvky z kolekce navíc proměníte kulinářskou plochu na skutečnou designovou lahůdku.

Bavlněná vlákna jsou jemná na dotek, pružná, prodyšná a odolná. Tkaniny jsou použity bez přičinění jakýchkoliv chemických prostředků, designéři pracují s čistě organickými materiály, které jsou přirozeně obnovitelnými zdroji.


Výjimečný kousek máte možnost koupit právě teď tady na webu v populární rubrice kuchyňské chňapky! Prozkoumejte ještě další produkty ze zmíněné kategorie za super cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další kvalitní produkty značky Södahl. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Södahl pro své zákazníky nabízí prvotřídní zboží ! A to ještě není vše!

Výjimečný a žádaný výrobek Šedá bavlněná chňapka Södahl od výrobce se skvělou pověstí Södahl je k dispozici teď pořád výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 599 Kč.