Šedá rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Zebra, 40 x 60 cm

Nápadité rohožky Artsy Doormats mají spoustu různých nálad. Někdy vás vřele uvítají, někdy umí být hodně roztomilé,... více informací »
Šedá rohožka z přírodního kokosového vlákna Artsy Doormats Zebra
Nápadité rohožky Artsy Doormats mají spoustu různých nálad. Někdy vás vřele uvítají, někdy umí být hodně roztomilé,...

Nápadité rohožky Artsy Doormats mají spoustu různých nálad. Někdy vás vřele uvítají, někdy umí být hodně roztomilé, a jindy si zase neberou vůbec žádné servítky. Jaká je ta pravá pro vás?

Všechny do jedné ovšem oceníte pro jejich praktičnost. Rohožky jsou vyrobeny z přírodního kokosového vlákna a spodní strana je potažena PVC vrstvou, která je protiskluzová. Motivy jsou ručně barveny v Anglii.

Poznámka: Rohožka je vhodná do interiéru a zastřešeného exteriéru. Nevystavujte ji dešti – dlouhodobé působení vlhkosti by mohlo vést k poškození.

Tento levný produkt najdete právě nyní tady na webu v kategorii koberce a rohožky! Získejte skvělé zboží z této populární kategorie za super cenu! U nás nabízíme více, u nás najdete více kvalitních produktů od značky Artsy Doormats. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Artsy Doormats vyrábí vysoce kvalitní výrobky.!

Tento velmi žádaný produkt Šedá rohožka z přírodního kokosového vlákna od dodavatele kvalitních produktů Artsy Doormats je k dostání tady za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 569 Kč.