Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Cebu, 160 x 230 cm

Koberce značky NORTHRUGS můžete umístit do obýváku i ven na zahradu. Jsou vyrobeny z kvalitního propylenu, jsou vysoce odolné a... více informací »
Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Cebu
Značka: NORTHRUGS
2 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberce značky NORTHRUGS můžete umístit do obýváku i ven na zahradu. Jsou vyrobeny z kvalitního propylenu, jsou vysoce odolné a...

Koberce značky NORTHRUGS můžete umístit do obýváku i ven na zahradu. Jsou vyrobeny z kvalitního propylenu, jsou vysoce odolné a případné nečistoty lze jednoduše setřít vlhkým hadříkem.

Zvolte koberec NORTHRUGS, který je praktický, krásně vypadá a je příjemný na dotek.

• německá kvalita
• odolný, možné umístit i ven
• krásné barvy, které nevyblednou
• nádherné motivy a vzory

Designový kus Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Cebu, 160 x 230 cm lze sehnat právě tu na našem webu v kategorii venkovní koberce. Nyní si můžete pořídit unikátní zboží z této oblíbené kategorie za výborné peníze. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více produktů od dodavatele NORTHRUGS. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce NORTHRUGS prodává skvělé zboží.!

Hodně oblíbený kousek Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS od kvalitní společnosti NORTHRUGS pohodlně seženete právě nyní na našich stránkách se slevou! Výhodně za skvělou cenu 2 990 Kč.