Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Isle, 160 x 230 cm

Koberce značky NORTHRUGS můžete umístit do obýváku i ven na zahradu. Jsou vyrobeny z kvalitního propylenu, jsou vysoce odolné a... více informací »
Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Isle
Značka: NORTHRUGS
2 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberce značky NORTHRUGS můžete umístit do obýváku i ven na zahradu. Jsou vyrobeny z kvalitního propylenu, jsou vysoce odolné a...

Koberce značky NORTHRUGS můžete umístit do obýváku i ven na zahradu. Jsou vyrobeny z kvalitního propylenu, jsou vysoce odolné a případné nečistoty lze jednoduše setřít vlhkým hadříkem.

Zvolte koberec NORTHRUGS, který je praktický, krásně vypadá a je příjemný na dotek.

• německá kvalita
• odolný, možné umístit i ven
• krásné barvy, které nevyblednou
• nádherné motivy a vzory

Tento kvalitní a žádaný výrobek můžete sehnat bezprostředně tu na našich stránkách umístěný v kategorii venkovní koberce! Nyní koupíte nové produkty z této populární rubriky za akční cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další vybrané kousky od výrobce NORTHRUGS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce NORTHRUGS dodává vysoce kvalitní produkty. za dobré ceny!

Tento unikátní produkt Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Isle, od značky s dobrým jménem NORTHRUGS můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze! Výhodně za cenu 2 990 Kč.