Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Leyte, 80 x 150 cm

Jsou z odolného materiálu, pyšní se stylovým provedením a teď pozor - můžete je klidně používat i venku! Stylové koberce od... více informací »
Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Leyte
Značka: NORTHRUGS
1 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Jsou z odolného materiálu, pyšní se stylovým provedením a teď pozor - můžete je klidně používat i venku! Stylové koberce od...

Jsou z odolného materiálu, pyšní se stylovým provedením a teď pozor – můžete je klidně používat i venku!

Stylové koberce od značky NORTHRUGS jsou totiž vyrobeny z polypropylenu, který má schopnost odolávat vodě, nečistotě a vyblednutí. Využijete je tak nejen doma, ale kdekoli venku na terase, zahradě nebo u bazénu.


Levný výrobek Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Leyte, máte možnost sehnat bezprostředně na stránkách umístěný v sekci venkovní koberce! Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významný dodavatel NORTHRUGS pro své zákazníky poskytuje špičkové produkty. za báječné ceny! Vždyť to vidíte sami.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Leyte, 80 od přední společnosti NORTHRUGS jednoduše najdete zde teď právě se slevou! V akci za 1 190 Kč.