Šedo-modrý koberec Elle Decoration Arty Trappes, 120 x 170 cm

Exkluzivní výrobek Šedo-modrý koberec Elle Decoration Arty Trappes, od výrobce s dobrým jménem Elle Decoration jednoduše můžete sehnat v naší nabídce pořád výhodně. Teď za akční cenu 4 690 Kč. EAN: AF569798245
Šedo-modrý koberec Elle Decoration Arty Trappes
4 690 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Chcete dát svému domovu novou tvář? Tak sáhněte po tomto koberci z kolekce Arty od značkyElle Decoration. Ochráníte s ním podlahu před poškozením. vaše chodidla vám poděkují před záchranou od studené země a hlavně bude krásně slušet vašemu interiéru.

O kolekci Arty:
V této kolekci najdete koberce, které mají dva typy vzorů. Jeden z nich je lehce inspirovaný etnické prvky, druhý je zase ódou na umělecké tahy štětcem. Všechny jsou vyvedeny ve světlejších a neutrálních odstínech jako je šedá, béžová, světle modrá nebo šedá.

O značce Elle Decoration:
Francouzský šarm se značka Elle Decoration rozhodla dostat do celého světa pomocí stylových koberců. V jejím repertoáru jsou převážně kousky v neutrálních tónech s jemnými vzory. Při výrobě si dává záležet nejen na zachycení stylu inspirovaného Francií, ale také na kvalitním provedení a zpracování materiálů.