Šedo-modrý koberec Universal Babek, 120 x 170 cm

Koberec umí v interiéru udělat divy. Dokáže ho opticky zútulnit, zlepšit akustické podmínky, a v neposlední řadě poskytnout... více informací »
Šedo-modrý koberec Universal Babek
Značka: Universal
1 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberec umí v interiéru udělat divy. Dokáže ho opticky zútulnit, zlepšit akustické podmínky, a v neposlední řadě poskytnout...

Koberec umí v interiéru udělat divy. Dokáže ho opticky zútulnit, zlepšit akustické podmínky, a v neposlední řadě poskytnout měkké našlápnutí při vstávání z postele či pohovky. Kolekce Babek se díky polyesterovému materiálu navíc pyšní odolností proti vyblednutí, snadnou údržbou a značnou trvanlivostí.

Zcela unikátní kousek Šedo-modrý koberec Universal Babek, 120 x 170 cm dostanete mimo jiné tu na našich stránkách v sekci koberce. Nyní koupíte podobné výrobky ve zmíněné sekci za nejlepší ceny! Věhlasná značka Universal představuje špičkové výrobky.. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů značky Universal. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a akční produkt Šedo-modrý koberec Universal Babek, 120 x od známého výrobce Universal můžete získat zde teď výhodně. Teď za akční cenu 1 690 Kč.