Šedobéžový bavlněný koberec Vitaus Orkide, 80 x 150 cm

Děsí vás, že si zašpiníte koberec a pak budete muset dávat nekřesťanské peníze za jeho vyčištění? S tímto kobercem takový... více informací »
Šedobéžový bavlněný koberec Vitaus Orkide
Značka: Vitaus
599 Kč
Ověřit dostupnost »
Děsí vás, že si zašpiníte koberec a pak budete muset dávat nekřesťanské peníze za jeho vyčištění? S tímto kobercem takový...

Děsí vás, že si zašpiníte koberec a pak budete muset dávat nekřesťanské peníze za jeho vyčištění?

S tímto kobercem takový problém odpadá! Je totiž vyroben z bavlny, díky které (i díky vlastnímu způsobu výroby) lze koberec prát v pračce nebo v ruce na 30 °C.

Že máte doma podlahové vytápění a bojíte se, že by na něm koberec moc dlouho nevydržel? Obavy stranou, tento koberec je vytvořen tak, aby levou zadní vydržel i tyto překážky.

Levný výrobek Šedobéžový bavlněný koberec Vitaus Orkide, 80 x 150 cm jde získat ještě tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci koberce. Pořiďte si jiné produkty z této známé sekce snadno online! Známý dodavatel Vitaus pro vás připravuje top výrobky. za příznivé ceny!

Unikátní kus Šedobéžový bavlněný koberec Vitaus Orkide, pocházející od značky Vitaus máte možnost pořídit momentálně na webu za super peníze. Pouze nyní za 599 Kč.