Šedobéžový koberec Vitaus Becky, 50 x 80 cm

Barevný koberec je to pravé pro oživení monotónní podlahy. Koberce Vitaus ovšem umí ještě něco navíc! Koberce této značky... více informací »
Šedobéžový koberec Vitaus Becky
Značka: Vitaus
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Barevný koberec je to pravé pro oživení monotónní podlahy. Koberce Vitaus ovšem umí ještě něco navíc! Koberce této značky...

Barevný koberec je to pravé pro oživení monotónní podlahy. Koberce Vitaus ovšem umí ještě něco navíc!

Koberce této značky jsou totiž protiskluzové a velmi odolné, takže je můžete dát třeba i do kuchyně. Navíc je v případě potřeby můžete hodit do pračky a snadno je zbavit veškerých nečistot. S takovým kouskem bude každý krok radostí.

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.


Kvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost sehnat jednoduše tady na stránkách zařazený v sekci koberce. Nyní najdete parádní produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze. Významný dodavatel Vitaus dlouhodobě prodává velmi kvalitní zboží.. Podívejte se sami! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Vitaus. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Šedobéžový koberec Vitaus Becky, 50 x 80 cm od kvalitního výrobce Vitaus můžete sehnat již dnes skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 299 Kč.