Šedý jutový koberec Flair Rugs Istanbul, ⌀ 150 cm

Máte rádi přírodní materiály? Tak to jste tu správně! Flair Rugs přichází s novou kolekcí Istanbul, ve které najdete koberce... více informací »
Šedý jutový koberec Flair Rugs Istanbul
Značka: Flair Rugs
3 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Máte rádi přírodní materiály? Tak to jste tu správně! Flair Rugs přichází s novou kolekcí Istanbul, ve které najdete koberce...

Máte rádi přírodní materiály? Tak to jste tu správně! Flair Rugs přichází s novou kolekcí Istanbul, ve které najdete koberce vyrobené z juty. Mezi vlastnosti jutového vlákna patří vysoká prodyšnost, nízká roztažnost a odolnost proti mikroorganismům. Navíc dokonale zútulní váš domov. ♥

Tento akční a ve slevě produkt Šedý jutový koberec Flair Rugs Istanbul, ⌀ 150 máte možnost najít mimo jiné tady a teď na našem webu zařazený v sekci koberce. Vyberte si ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další prověřené kousky od dodavatele Flair Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Flair Rugs vám poskytuje skvělé produkty !

Nový kousek Šedý jutový koberec Flair Rugs od výrobce se zárukou kvality Flair Rugs jednoduše můžete pořídit zrovna dnes výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 3 290 Kč.