Šedý koberec Mint Rugs Hash, 200 x 290 cm

Minimalistické koberce z kolekce Hash jsou skvělou volbou do moderních a scandi interiérů. Pokud se navíc rádi doma procházíte... více informací »
Šedý koberec Mint Rugs Hash
Značka: Mint Rugs
8 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Minimalistické koberce z kolekce Hash jsou skvělou volbou do moderních a scandi interiérů. Pokud se navíc rádi doma procházíte...

Minimalistické koberce z kolekce Hash jsou skvělou volbou do moderních a scandi interiérů. Pokud se navíc rádi doma procházíte naboso, je pro vás tento koberec díky svému vyššímu vlasu ideální.

O materiálu:
Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

Tento akční a ve slevě produkt Šedý koberec Mint Rugs Hash, 200 x jde sehnat prostě tady u nás v oblíbené sekci koberce. Připravili jsme pro vás unikátní produkty z této známé rubriky za outletovou cenu. To však není všechno, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete více produktů značky Mint Rugs. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kus Šedý koberec Mint Rugs Hash, 200 x 290 od společnosti s úžasnou pověstí Mint Rugs snadno můžete získat tady v bezva akci. Nyní pořídíte od 8 290 Kč.