Šedý koberec Universal Adra Gresso, 133 x 190 cm

S nápaditým kobercem od značky Universal se vám dostane nejen designového doplňku do interiéru, ale také praktického pomocníka... více informací »
Šedý koberec Universal Adra Gresso
Značka: Universal
2 290 Kč
Ověřit dostupnost »
S nápaditým kobercem od značky Universal se vám dostane nejen designového doplňku do interiéru, ale také praktického pomocníka...

S nápaditým kobercem od značky Universal se vám dostane nejen designového doplňku do interiéru, ale také praktického pomocníka proti studené podlaze.

Proč mít doma koberec?
Jde u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitově teplotu o 2 °C. A tak vám může ušetřit i peníze za vytápění.
Některé koberce od Universal jsou antistatické. Díky tomu je snazší vysát z nich drobky i zvířecí srst.

Velmi žádaný produkt Šedý koberec Universal Adra Gresso, lze získat bez obtíží tu na našich stránkách umístěný v rubrice koberce. Pořiďte si ostatní kousky ve zmiňované sekci na pár kliknutí. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce Universal. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Universal pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky.. A to ještě není vše.

Zcela unikátní produkt Šedý koberec Universal Adra Gresso, od našeho předního výrobce Universal lze koupit tady nyní skutečně výhodně. Aktuálně v akci od 2 290 Kč.