Šedý koberec Universal Lino Grey, 80 x 150 cm

Kolekce Lino je protkána silou přírodních materiálů v kombinaci s lesklým polyesterem, který je mimořádně příjemný pro bosou... více informací »
Šedý koberec Universal Lino Grey
Značka: Universal
1 090 Kč
Ověřit dostupnost »
Kolekce Lino je protkána silou přírodních materiálů v kombinaci s lesklým polyesterem, který je mimořádně příjemný pro bosou...

Kolekce Lino je protkána silou přírodních materiálů v kombinaci s lesklým polyesterem, který je mimořádně příjemný pro bosou nohu. Kromě kvality zpracování v sobě nese tento kousek i estetickou potěchu. Sází na minimalismus a přirozené zemité barvy. Koberec pak dodá místnosti dotek výběrového stylu, který interiér ozvláštní i vizuálně sjednotí.

Je vyroben ze směsi polyesteru a viskózy, což zaručuje odolnost, elegantní vzhled i jemnost povrchu. Polyester je zároveň vhodný pro alergiky, viskóza má zase pro změnu antistatické vlastnosti. Spodní část je 100% bavlněná.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Poznámka: Koberec je vhodný i na vyhřívané podlahy.

Super kousek Šedý koberec Universal Lino Grey, 80 x od top značky Universal máte možnost nakoupit zde teď právě v bezva akci. Produkt momentálně prodáváme za 1 090 Kč.