Šedý koberec Universal Sensation, 80 x 150 cm

Dáváte-li v interiéru přednost tlumeným barvám, pak se jistě při výběru doplňků nechte nalákat na tento koberec od značky... více informací »
Šedý koberec Universal Sensation
Značka: Universal
1 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Dáváte-li v interiéru přednost tlumeným barvám, pak se jistě při výběru doplňků nechte nalákat na tento koberec od značky...

Dáváte-li v interiéru přednost tlumeným barvám, pak se jistě při výběru doplňků nechte nalákat na tento koberec od značky Universal. Ta při výrobě sází nejen na funkčnost a pečlivé zpracování, ale také na moderní vzhled, který se vám v místnosti jen tak neomrzí.

O praktickou stránku se postará zvolený materiál – v tomto případě 100% polypropylen. Ten svému majiteli přinese jak měkkost pro bosé nožky, tak i dobrou odolnost a snadnou údržbu. Skvěle se navíc hodí i do místností s podlahovým topením.


Vynikající kousek Šedý koberec Universal Sensation, 80 x 150 cm lze zakoupit nyní na stránkách v kategorii koberce. Získejte další produkty z této populární rubriky jednoduše online! Přední dodavatel Universal prodává top produkty. za skutečně nízé ceny! Přesvědčte se sami! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další kousky od dodavatele Universal. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kus Šedý koberec Universal Sensation, 80 x 150 cm od dodavatele zboží Universal lze nakoupit momentálně téměř zdarma! Nabídka již od 1 690 Kč.