Šedý koberec z viskózy Universal Belga, 70 x 110 cm

Hebkost, jemný lesk, odolnost a ohleduplnost k životnímu prostředí? Tyto všechny kvality viskóza kombinuje. Pozvěte do svého... více informací »
Šedý koberec z viskózy Universal Belga
Značka: Universal
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Hebkost, jemný lesk, odolnost a ohleduplnost k životnímu prostředí? Tyto všechny kvality viskóza kombinuje. Pozvěte do svého...

Hebkost, jemný lesk, odolnost a ohleduplnost k životnímu prostředí? Tyto všechny kvality viskóza kombinuje. Pozvěte do svého interiéru pohodlí a útulnou atmosféru od značky Universal. Tento kousek s jemným vzorem se vám neokouká ani po mnoha letech.
Proč mít doma koberec?
Jde u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitově teplotu o 2 °C. A tak vám může ušetřit i peníze za vytápění.
Některé koberce od Universal jsou antistatické. Díky tomu je snazší vysát z nich drobky i zvířecí srst.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Hodně žádaný výrobek Šedý koberec z viskózy Universal Belga, 70 x 110 cm máte možnost najít lehce tady u nás v oblíbené rubrice koberce. Nyní si můžete pořídit vyjímečné kusy z této oblíbené rubriky za super peníze! Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od značky Universal. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Universal představuje kvalitní sortiment ! Přesvědčte se sami!

Velmi oblíbený produkt Šedý koberec z viskózy Universal od známého výrobce Universal dostanete v naší online nabídce ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 699 Kč.