Šedý koberec z viskózy Universal Belga Beigriss, 100 x 140 cm

Magicky krásné koberce od Universal teď a tady. Pokud máte v obýváku prázdné místo na podlaze, šup tam s kobercem. Kousek, který... více informací »
Šedý koberec z viskózy Universal Belga Beigriss
Značka: Universal
949 Kč
Ověřit dostupnost »
Magicky krásné koberce od Universal teď a tady. Pokud máte v obýváku prázdné místo na podlaze, šup tam s kobercem. Kousek, který...

Magicky krásné koberce od Universal teď a tady. Pokud máte v obýváku prázdné místo na podlaze, šup tam s kobercem. Kousek, který zahřeje studené nohy, ztlumí pobíhání neposedných dětí a je příjemný na dotek dodá interiéru něco nového.

Navíc jsou vlákna tohoto koberce ošetřena speciální technologií heatset. Což je tepelná úprava, která zajišťuje zbytnění vláken a jejich zvýšenou odolnost a prodlouženou životnost.

Tento akční produkt Šedý koberec z viskózy Universal Belga Beigriss, 100 x 140 cm lze koupit již dnes tu na stránkách ve známé kategorii koberce. Nyní můžete najít zcela nové výrobky ve zmíněné kategorii za extra cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další skvělé kousky od výrobce Universal. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný kus Šedý koberec z viskózy Universal Belga Beigriss, od populárního výrobce Universal jde pořídit právě teď opravdu výhodně. Výhodně za super cenu 949 Kč.