Šedý venkovní koberec Universal Clhoe Triangles, 120 x 170 cm

Tento koberec je ideální společník, který zabrání nachlazení od studené podlahy, kterou zároveň odhluční. Jeho elegantní... více informací »
Šedý venkovní koberec Universal Clhoe Triangles
Značka: Universal
1 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Tento koberec je ideální společník, který zabrání nachlazení od studené podlahy, kterou zároveň odhluční. Jeho elegantní...

Tento koberec je ideální společník, který zabrání nachlazení od studené podlahy, kterou zároveň odhluční. Jeho elegantní pojetí navíc interiéru dodá šmrnc, který ještě nezažil. To však není vše.

Díky svému bytelnému provedení a materiálu se hodí i na venkovní využití. Ozdobit si s ním tak můžete třeba terasu či okolí bazénu.

Proč mít doma koberec?
Jde u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitově teplotu o 2 °C. A tak vám může ušetřit i peníze za vytápění.
Některé koberce od Universal jsou antistatické. Díky tomu je snazší vysát z nich drobky i zvířecí srst.


Velmi žádaný produkt můžete sehnat právě na našem webu zařazený v sekci venkovní koberce. Nyní získáte parádní produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další prověřené produkty od výrobce Universal. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Universal má ve stále nabídkce top výrobky. za super peníze!

Diskontní produkt Šedý venkovní koberec Universal Clhoe od značky s dobrým jménem Universal pohodlně seženete v naší aktuální nabídce napořád výhodně. Pouze nyní za 1 490 Kč.