Šedý venkovní koberec Universal Jaipur Berro, 120 x 170 cm

Pokud máte rádi zemité tóny a neutrální barevné odstíny, bude tato kolekce koberců od značky Universal tím pravým pro vás.... více informací »
Šedý venkovní koberec Universal Jaipur Berro
Značka: Universal
1 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Pokud máte rádi zemité tóny a neutrální barevné odstíny, bude tato kolekce koberců od značky Universal tím pravým pro vás....

Pokud máte rádi zemité tóny a neutrální barevné odstíny, bude tato kolekce koberců od značky Universal tím pravým pro vás.

Tento fešák je ideální společník, který zabrání nachlazení od studené podlahy, kterou zároveň odhluční. Jeho elegantní pojetí navíc interiéru dodá šmrnc, který ještě nezažil. To však není vše.

Díky svému bytelnému provedení a materiálu se hodí i na venkovní využití. Ozdobit si s ním tak můžete třeba terasu či okolí bazénu.

Proč mít doma koberec?
Jde u vás doma zima od podlahy? Koberec zvyšuje pocitově teplotu o 2 °C. A tak vám může ušetřit i peníze za vytápění.
Některé koberce od Universal jsou antistatické. Díky tomu je snazší vysát z nich drobky i zvířecí srst.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Ve slevě produkt lze sehnat lehce tu na našem webu v populární rubrice venkovní koberce! Připravili jsme oblíbené výrobky z této známé kategorie ve výhodné akci.

Povedený produkt Šedý venkovní koberec Universal Jaipur Berro, od spolehlivého výrobce Universal můžete dostat na našich stránkách teď za mimořádně nízkou cenu! Akční cena již od 1 990 Kč.