Spoltex Kusový koberec Enigma 9358 Brown, 80 x 150 cm

 Chcete mít jedinečný interiér? Kusový koberec Enigma s abstraktním vzorem je výbornou volbou. S tímto kobercem pocítíte... více informací »
Spoltex Kusový koberec Enigma 9358 Brown
Značka: 4Home
1 139 Kč
Ověřit dostupnost »
 Chcete mít jedinečný interiér? Kusový koberec Enigma s abstraktním vzorem je výbornou volbou. S tímto kobercem pocítíte...

 Chcete mít jedinečný interiér? Kusový koberec Enigma s abstraktním vzorem je výbornou volbou. S tímto kobercem pocítíte pravé pohodlí domova. Vyroben je z polypropylenu, který je nejlehčí ze všech textilních vláken. Má velmi dobrou pevnost a je odolný proti zašpinění a má minimální navlhavost. Materiál je příjemný na omak.
Nový produkt Spoltex Kusový koberec Enigma 9358 lze pořídit právě teď tu na našem webu v populární rubrice koberce a koberečky. Nyní můžete koupit ještě další produkty ze zmíněné sekce za super peníze! To ale není všechno, máme toho více! U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce 4Home představuje vynikající zboží. za mimořádně nízkou cenu. A tady je důkaz.

Tento skvělý produkt Spoltex Kusový koberec Enigma 9358 Brown, od známého předního výrobce 4home máte možnost nakoupit na našich stránkách se slevou. Akční ceny již od 1 139 Kč.