Spoltex Kusový koberec Floorlux silver/black 20008, 60 x 110 cm

Koberec, který využijete doma i venku. Takzvaný buklák je nízký smyčkový koberec, s kvalitními vlákny bouclé. Strojově... více informací »
Spoltex Kusový koberec Floorlux
Značka: 4Home
689 Kč
Ověřit dostupnost »
Koberec, který využijete doma i venku. Takzvaný buklák je nízký smyčkový koberec, s kvalitními vlákny bouclé. Strojově...

Koberec, který využijete doma i venku. Takzvaný buklák je nízký smyčkový koberec, s kvalitními vlákny bouclé. Strojově tkaný. Koberec je nenáročný na údržbu a je ideální pro netradiční interiér.Koberec se díky odolnému materiálu nesešlapává a hodí se do velmi namáhaných prostor s velkým provozem jako kuchyňské či jídelní kouty, chaty, verandy, vstupní prostory a dokonce i na terasu nebo balkon.Hustota vlasu: 192.000 bodů/m2Váha vlasu: 700 g/m2Rub koberce: jutovina
Tento žádaný produkt Spoltex Kusový koberec Floorlux silver/black 20008, 60 x 110 cm jde získat přímo tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii koberce a koberečky! Připravili jsme parádní produkty z této známé sekce za báječnou cenu! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od značky 4Home. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka 4Home dlouhodobě prodává kvalitní sortiment .

Akční produkt Spoltex Kusový koberec Floorlux silver/black 20008, od přední značky 4home lze zakoupit na našich stránkách nyní za rozumné peníze. Zrovna nyní za cenu 689 Kč.