Světle hnědý koberec Universal Aqua Liso, ø 100 cm

Krásný, jemný, praktický. Takový je koberec od značky Universal, se kterým se budete doma procházet jako po lesním mechu a vkusně... více informací »
Světle hnědý koberec Universal Aqua Liso
Značka: Universal
799 Kč
Ověřit dostupnost »
Krásný, jemný, praktický. Takový je koberec od značky Universal, se kterým se budete doma procházet jako po lesním mechu a vkusně...

Krásný, jemný, praktický. Takový je koberec od značky Universal, se kterým se budete doma procházet jako po lesním mechu a vkusně doplní váš interiér.

Koberec je ze 100% polypropylenu, který byl upraven metodou heat-set frisé. Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Doporučujeme pro delší životnost koberec pravidelně vysávat.

Tento zlevněný výrobek Světle hnědý koberec Universal Aqua Liso, ø 100 cm lze sehnat v pohodě tady na našem webu umístěný v kategorii koberce! Získejte akční výrobky ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu! U nás nabízíme více, mrkněte také na další prověřené kousky od značky Universal. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Universal má k dispozici vysoce kvalitní zboží.. Nové kousky každý den.

Akční a ve slevě produkt Světle hnědý koberec Universal od dodavatele s dobrým jménem Universal jde koupit zde v bezva akci! Výhodně teď u nás za 799 Kč.