Světle modrý koberec Universal Aqua Liso, 133 x 190 cm

Milovníci pastelových barev, zbystřete. Značka Universal stvořila moc krásnou kolekci koberců v pastelových barvách. Váš domov... více informací »
Světle modrý koberec Universal Aqua Liso
Značka: Universal
1 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Milovníci pastelových barev, zbystřete. Značka Universal stvořila moc krásnou kolekci koberců v pastelových barvách. Váš domov...

Milovníci pastelových barev, zbystřete.

Značka Universal stvořila moc krásnou kolekci koberců v pastelových barvách. Váš domov už nikdy neztratí šmrnc ♥

Co je heat-frisé?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Tento oblíbený produkt Světle modrý koberec Universal Aqua Liso, 133 x máte možnost získat právě zde tu na stránkách v oblíbené kategorii koberce! Nyní pořídíte parádní zboží z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci. Oblíbený výrobce Universal vám poskytuje vysoce kvalitní zboží. za překvapivě výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další vybrané produkty od značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní výrobek Světle modrý koberec Universal od oblíbené značky Universal jednoduše seženete ještě dnes za výborné peníze. Pouze nyní za 1 690 Kč.