Světle růžový koberec Nouristan Gratia, 160 x 230 cm

Vyšperkujte své bydlení kobercem, který vám bude ležet u nohou. Tento fešák od značky Nouristan se vyznačuje designem... více informací »
Světle růžový koberec Nouristan Gratia
Značka: Nouristan
3 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Vyšperkujte své bydlení kobercem, který vám bude ležet u nohou. Tento fešák od značky Nouristan se vyznačuje designem...

Vyšperkujte své bydlení kobercem, který vám bude ležet u nohou. Tento fešák od značky Nouristan se vyznačuje designem inspirovaným orientálními a klasickými vzory. Hodí se tak především do interiérů, které nejsou všední a dýchá z nich historie.

Získá si vás nejen svým nezaměnitelným estetickým zpracováním, ale také vysokou odolností a díky kratšímu vlasu i velmi snadnou údržbou. Po celém svém obvodu je obšitý a zamilujete si ho na první šlápnutí bosou nohou.

Značka Nouristan okouzlí rozmanitým repertoárem, ve kterém si můžete vybrat z nejrůznějších rozměrů, barev a motivů.

Tento kvalitní a levný produkt Světle růžový koberec Nouristan Gratia, 160 x 230 cm získáte bezstarostně tady u nás ve známé sekci koberce. Nyní můžete najít ostatní kousky z této populární sekce v akci. Populární značka Nouristan dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní sortiment za dobré peníze. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další skvělé kousky značky Nouristan. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kus Světle růžový koberec Nouristan Gratia, 160 x s osvědčenou značkou Nouristan najdete zde skutečně levně. Aktuálně výhodně za 3 690 Kč.