Světle šedá umělá kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin, 60 x 90 cm

Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ledabyle pohodit přes židli, pohovku nebo ji umístit před postel. Tato od značky... více informací »
Světle šedá umělá kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin
Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ledabyle pohodit přes židli, pohovku nebo ji umístit před postel. Tato od značky...

Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ledabyle pohodit přes židli, pohovku nebo ji umístit před postel. Tato od značky Tiseco Home Studio jde ve šlépějích posledních barevných trendů a zútulní každý kout vašeho bytu. Navíc kvůli ní netrpěl žádný chlupáč, je totiž vyrobena synteticky.

O značce:

Společnost Tiseco byla založena již v roce 1946. Vášeň pro tkaní se stala belgické rodině Degrootových osudnou. Z původní výroby kapesníků a utěrek po pár desítkách let expandovala na trh s domácím textilem a výrazně rozšířila svůj sortiment. Stále klade důraz na kvalitu, řemeslnou výrobu i inovaci. Podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva, v továrnách nenajdete tedy škodlivé látky, ani nespokojené zaměstnance.

Tento levný výrobek můžete sehnat jednoduše na našem webu v populární kategorii koberce a rohožky. Nyní si můžete koupit jiné zboží z této kategorie za příznivou cenu. To ale není všechno, u nás nabízíme více. U nás najdete další vybrané kousky od výrobce Tiseco Home Studio. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Tiseco Home Studio prodává skvělý sortiment za parádní ceny! A to ještě není vše!

Super výrobek Světle šedá umělá kožešina Tiseco Home Studio Sheepskin, od kvalitního výrobce Tiseco Home Studio snadno můžete najít online za výhodné peníze. Právě teď jen za 949 Kč.