Světle šedé mikroplyšové povlečení Catherine Lansfield Cuddly, 200 x 200 cm

Zachumlejte se do hřejivé a hebké mikroplyše. Díky speciálním vlastnostem mikrovláken navíc nebudete muset čekat dlouhé hodiny,... více informací »
Světle šedé mikroplyšové povlečení Catherine Lansfield Cuddly
Zachumlejte se do hřejivé a hebké mikroplyše. Díky speciálním vlastnostem mikrovláken navíc nebudete muset čekat dlouhé hodiny,...

Zachumlejte se do hřejivé a hebké mikroplyše. Díky speciálním vlastnostem mikrovláken navíc nebudete muset čekat dlouhé hodiny, než vám povlečení po vyprání uschne. Mikroplyš je suchá za pár chvil.

Poznámka: Mikroplyš je pouze ze svrchní strany přikrývky. Spodní strana má povrch deky.

Levný kousek Světle šedé mikroplyšové povlečení Catherine Lansfield Cuddly, 200 x 200 cm jde sehnat také na našich stránkách umístěný v kategorii povlečení! Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele Catherine Lansfield. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vysoce kvalitní produkt Světle šedé mikroplyšové povlečení Catherine Lansfield Cuddly, 200 od známé značky Catherine Lansfield pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď za super peníze. Nyní pořídíte za 1 690 Kč.