Světle šedý koberec Zala Living Rhombe, 200 x 290 cm

Moderní koberec, který rozzáří fádní podlahu by měl být stálicí v každé domácnosti. Sáhněte tedy po tomto kousku od značky... více informací »
Světle šedý koberec Zala Living Rhombe
Značka: Zala Living
4 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Moderní koberec, který rozzáří fádní podlahu by měl být stálicí v každé domácnosti. Sáhněte tedy po tomto kousku od značky...

Moderní koberec, který rozzáří fádní podlahu by měl být stálicí v každé domácnosti. Sáhněte tedy po tomto kousku od značky Zala Living, jehož povrch zdobí čisté geometrické linie a oku příjemné barevné tóny. Zároveň je vyrobený z polypropylenu, který je odolný proti oděru, neabsorbuje vlhkost a má antistatické vlastnosti.

Unikátní produkt máte možnost sehnat bez problémů na našich stránkách zařazený v sekci koberce! Vyberte si ještě další produkty z naší sekce v bezva akci! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky Zala Living. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi oblíbený produkt Světle šedý koberec Zala od značky s dlouholetou tradicí Zala Living lze pořídit právě nyní skutečně výhodně! V akci od 4 190 Kč.