Světle šedý oboustranný venkovní běhoun NORTHRUGS Maui, 80 x 350 cm

Je velmi elegantní, a přitom mimořádně odolný. Běhoun značky NORTHRUGS jemně a stylově doladí vaši terasu nebo zápraží.... více informací »
Světle šedý oboustranný venkovní běhoun NORTHRUGS Maui
Značka: NORTHRUGS
2 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Je velmi elegantní, a přitom mimořádně odolný. Běhoun značky NORTHRUGS jemně a stylově doladí vaši terasu nebo zápraží....

Je velmi elegantní, a přitom mimořádně odolný. Běhoun značky NORTHRUGS jemně a stylově doladí vaši terasu nebo zápraží. Zároveň je však i vkusným doplňkem například do vnitřních chodeb. Je oboustranný, lze ho tak přetáčet dle vaší libosti a vyhnout se tak věčně stejnému vzhledu.

Koberce z kolekce Maui jsou zhotoveny z odolného polypropylenu a díky metodě zpracování si s počasím pod psa poradí bez problémů.

Navíc vás svým exotickým designem přenesou třeba až na prosluněnou Havaj.

Tento nejprodávanější produkt máte možnost nakoupit také tady u nás v sekci venkovní koberce. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z naší kategorie za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další vybrané produkty značky NORTHRUGS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce NORTHRUGS vám může nabídnout prvotřídní zboží.! Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento akční a ve slevě výrobek Světle šedý oboustranný venkovní běhoun NORTHRUGS Maui, 80 x od přední značky NORTHRUGS seženete zde teď právě za nejnižší cenu! Stojí teď u nás 2 290 Kč.