Světle zelené silikonové prostírání Kindsgut Cloud, 49 x 27 cm

Zpestřete svému dítěti stolování s praktickým silikonovým prostíráním značky Kindsgut. To ochrání desku stolu před... více informací »
Světle zelené silikonové prostírání Kindsgut Cloud
Značka: KINDSGUT
599 Kč
Ověřit dostupnost »
Zpestřete svému dítěti stolování s praktickým silikonovým prostíráním značky Kindsgut. To ochrání desku stolu před...

Zpestřete svému dítěti stolování s praktickým silikonovým prostíráním značky Kindsgut. To ochrání desku stolu před poškozením, takže se nemusíte obávat rozlitých nápojů nebo rýh od příboru.

Složení je zdravotně nezávadné v souladu s nařízeními Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Neobsahuje sloučeniny BPA/BPS, olovo, ftaláty ani PVC.


Tento oblíbený produkt Světle zelené silikonové prostírání Kindsgut Cloud, 49 naleznete přímo na našich stránkách v sekci dětské prostírání. Máme pro vás parádní produkty z této sekce za nejlepší ceny! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další kvalitní zboží značky KINDSGUT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka KINDSGUT má na skladě velmi kvalitní zboží !

Ve slevě produkt Světle zelené silikonové prostírání od předního výrobce KINDSGUT můžete dostat aktuálně za akční cenu! Zrovna teď v akci za 599 Kč.