TipTrade Bavlněné povlečení Koťátko Modroočko, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Originální povlečení, které se stane nádherným doplňkem každého pokoje. Příjemná bavlna v úpravě renforce se postará o... více informací »
TipTrade Bavlněné povlečení Koťátko Modroočko
Značka: 4Home
449 Kč
Ověřit dostupnost »
Originální povlečení, které se stane nádherným doplňkem každého pokoje. Příjemná bavlna v úpravě renforce se postará o...

Originální povlečení, které se stane nádherným doplňkem každého pokoje. Příjemná bavlna v úpravě renforce se postará o ty nejkrásnější sny a pohodlný spánek. Z přední strany povlaku na přikrývku na vás hledí malé rezavé koťátko s modrýma očima. Druhou stranu povlaku na přikrývku zdobí drobné puntíky na bílém podkladu. Povlak polštáře je z obou stran stejný. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm
Hodně oblíbený produkt TipTrade Bavlněné povlečení Koťátko Modroočko, získáte pohodlně na stránkách v oblíbené sekci ložní povlečení. Nyní můžete koupit parádní výrobky ve zmiňované rubrice v bezva akci.

Oblíbený produkt TipTrade Bavlněné povlečení Koťátko Modroočko, 140 x 200 od kvalitní značky 4home jednoduše najdete právě zde za mimořádně nízkou cenu! Nyní můžete mít za 449 Kč.