Tmavě modrý koberec Asiatic Carpets Antibes, 80 x 150 cm

Před pohovku či ven na terasu. Tento moderní koberec z kolekce Antibes se hodí téměř kamkoliv. Byl utkán v nedaleké Belgii z... více informací »
Tmavě modrý koberec Asiatic Carpets Antibes
Před pohovku či ven na terasu. Tento moderní koberec z kolekce Antibes se hodí téměř kamkoliv. Byl utkán v nedaleké Belgii z...

Před pohovku či ven na terasu. Tento moderní koberec z kolekce Antibes se hodí téměř kamkoliv.

Byl utkán v nedaleké Belgii z trvanlivých a nelínajících přízí, které jsou navíc odolné proti UV záření. Na kráse mu proto neubere ani vytrvalé slunko či zub času.

Tento kvalitní a žádaný produkt Tmavě modrý koberec Asiatic Carpets máte možnost nakoupit lehce tady u nás v sekci venkovní koberce! Nyní si můžete pořídit nové produkty z naší kategorie jednoduše online. Oblíbený dodavatel Asiatic Carpets má velmi kvalitní zboží ! A to ještě není vše. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další kousky od výrobce Asiatic Carpets. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Tmavě modrý koberec Asiatic Carpets Antibes, 80 x 150 od skvělé značky Asiatic Carpets pohodlně seženete aktuálně na webu za extra cenu! Právě nyní za skvělou cenu 1 790 Kč.