Tmavě modrý koberec Nouristan Pandeh, 160 x 230 cm

Tuctové jednobarevné koberce si vás nezískají a ve vašem domově nemají co pohledávat? To si zamilujete značku Nouristan, která... více informací »
Tmavě modrý koberec Nouristan Pandeh
Značka: Nouristan
4 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Tuctové jednobarevné koberce si vás nezískají a ve vašem domově nemají co pohledávat? To si zamilujete značku Nouristan, která...

Tuctové jednobarevné koberce si vás nezískají a ve vašem domově nemají co pohledávat? To si zamilujete značku Nouristan, která nabízí nezaměnitelné kolekce plné barev a vzorů.

Tento fešák se vyznačuje designem inspirovaným orientálním a klasickým zpracováním. Hodí se tak především do interiérů, které nejsou všední a dýchá z nich historie.

K tomu vás očaruje nejen svým nezaměnitelným estetickým zpracováním, ale také svou vysokou odolností a díky kratšímu vlasu i velmi snadnou údržbou. Po celém svém obvodu je obšitý a zamilujete si ho na první šlápnutí bosou nohou.

Značka Nouristan okouzlí rozmanitým repertoárem, ve kterém si můžete vybrat z nejrůznějších rozměrů, barev a motivů.


Unikátní a žádaný kousek Tmavě modrý koberec Nouristan Pandeh, 160 x 230 cm získáte v pohodě na našich stránkách v oblíbené kategorii koberce. Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z naší rubriky za nejlepší ceny! Tato vyjímečná značka Nouristan pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty za dobrou cenu! Máme toho více, máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce Nouristan. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Tmavě modrý koberec Nouristan Pandeh, 160 x od značky s tradicí a dobrou pověstí Nouristan seženete momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu! Na našich stránkách za 4 290 Kč.