Tmavě šedá rohožka Hanse Home Faro, 40 x 60 cm

Spojení jednoduchého designu s vysokou funkčností. Rohožka z kolekce Faro díky několika dostupným rozměrům i barvám padne ke... více informací »
Tmavě šedá rohožka Hanse Home Faro
Značka: Hanse Home
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Spojení jednoduchého designu s vysokou funkčností. Rohožka z kolekce Faro díky několika dostupným rozměrům i barvám padne ke...

Spojení jednoduchého designu s vysokou funkčností.

Rohožka z kolekce Faro díky několika dostupným rozměrům i barvám padne ke každým dveřím a svého majitele nikdy nezklame. Je totiž vyrobena z polypropylenových vláknen známých pro snadnou údržbu a odolnost proti každodenní zátěži.

Designový kus Tmavě šedá rohožka Hanse Home Faro, 40 x 60 cm můžete koupit jednoduše tady na webu umístěný v sekci koberce a rohožky. Najděte si ještě další produkty z této známé rubriky za super peníze. Populární výrobce Hanse Home vám může poskytnout vysoce kvalitní produkty ! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty značky Hanse Home. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Tmavě šedá rohožka Hanse Home Faro, 40 x 60 od známé značky Hanse Home pohodlně pořídíte tady teď za super cenu! Momentálně v akci za 299 Kč.