Towee Rychleschnoucí osuška OCEAN, 80 x 160 cm

Limitovaná kolekce foto designů od Prouzič photography. Osuška Towee nově s elastickým poutkem pro jednodušší používání.... více informací »
Towee Rychleschnoucí osuška OCEAN
Značka: Towee
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Limitovaná kolekce foto designů od Prouzič photography. Osuška Towee nově s elastickým poutkem pro jednodušší používání....

Limitovaná kolekce foto designů od Prouzič photography. Osuška Towee nově s elastickým poutkem pro jednodušší používání. Osuška je neuvěřitelně skladná a lehká a má výborné savé vlastnosti, takže se stane nepostradatelnou součástí každodenních aktivit. Využít ji můžete třeba ve fitku, při sportu nebo při cestování. Díky antibakteriálním vlastnostem se osuška stane skvělým parťákem a v tašce do fitka jen tak nezasmrádne.Michal Prouza je jedním z nejlepších fotografů sportovních eventů. Nás učaroval fotkami z Bali, kde mimo jiné nafotil i Towee produkty. Ty top fotky jsme pro vás připravili na plátně Towee rychleschnoucích osušek.

Často hledaný kus Towee Rychleschnoucí osuška OCEAN, od oblíbené značky se zárukou kvality Towee je k získání právě zde za příznivou cenu! Výhodně za 699 Kč.