Tyrkysovo-béžový venkovní běhoun NORTHRUGS Cuadrado, 70 x 200 cm

Díky svému výraznému a nápaditému vzoru se bude koberec značky NORTHRUGS vyjímat uvnitř i venku. Je vyrobený z pevného a... více informací »
Tyrkysovo-béžový venkovní běhoun NORTHRUGS Cuadrado
Značka: NORTHRUGS
1 090 Kč
Ověřit dostupnost »
Díky svému výraznému a nápaditému vzoru se bude koberec značky NORTHRUGS vyjímat uvnitř i venku. Je vyrobený z pevného a...

Díky svému výraznému a nápaditému vzoru se bude koberec značky NORTHRUGS vyjímat uvnitř i venku. Je vyrobený z pevného a kvalitního polypropylenu – odolává tak nečistotám i rozmarům počasí. To z něj činí ideální doplněk pro váš balkon či terasu, kterým dodá moderní a útulný vzhled.


Hodně oblíbený produkt Tyrkysovo-béžový venkovní běhoun NORTHRUGS Cuadrado, 70 x 200 cm lze pořídit nyní tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci venkovní koberce! Nyní můžete najít nové produkty z této sekce za akční cenu. Přední dodavatel NORTHRUGS prodává skvělý sortiment.! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na další kousky od výrobce NORTHRUGS. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě výrobek Tyrkysovo-béžový venkovní běhoun NORTHRUGS Cuadrado, 70 od společnosti s dlouholetou tradicí NORTHRUGS snadno najdete na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu! Na našich stránkách za 1 090 Kč.