Tyrkysový koberec Flair Rugs Splinter, 80 x 150 cm

Živost, temperament a čistá radost - to jsou prvky, které oslavuje kolekce koberců Flair Rugs. Koberec je vyroben z polyesteru,... více informací »
Tyrkysový koberec Flair Rugs Splinter
Značka: Flair Rugs
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Živost, temperament a čistá radost - to jsou prvky, které oslavuje kolekce koberců Flair Rugs. Koberec je vyroben z polyesteru,...

Živost, temperament a čistá radost – to jsou prvky, které oslavuje kolekce koberců Flair Rugs.

Koberec je vyroben z polyesteru, který se vyznačuje stálobarevností a jasností. Navíc je odolný proti vodou rozpustným skvrnám, takže je ideální volbou do obýváku i ložnice.

Oblíbený a akční produkt naleznete bez problémů tady u nás umístěný v sekci koberce. Mrkněte na ještě další produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu. Máme toho více, mrkněte na více kousků značky Flair Rugs. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Flair Rugs má v nabídce top zboží za dobré peníze. Nové kousky každý den!

Kvalitní a žádaný produkt Tyrkysový koberec Flair Rugs od společnosti s výborným jménem Flair Rugs snadno můžete pořídit momentálně pořád výhodně. Akční ceny již od 1 890 Kč.