Umělá kožešina Tiseco Home Studio Huski, 160 x 210 cm

Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ladabyle pohodit přes židli, pohovku nebo umístit před postel. Tato od značky... více informací »
Umělá kožešina Tiseco Home Studio Huski
Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ladabyle pohodit přes židli, pohovku nebo umístit před postel. Tato od značky...

Umělá kožešina umí v interiéru divy. Stačí ji ladabyle pohodit přes židli, pohovku nebo umístit před postel. Tato od značky Tiseco Home Studio jde ve šlépějích posledních barevných trendů a zútulní každý kout vašeho bytu. Navíc kvůli ní netrpěl žádný chlupáč, je totiž vyrobena synteticky.

O značce:

Společnost Tiseco byla založena již v roce 1946. Vášeň pro tkaní se stala belgické rodině Degrootových osudnou. Z původní výroby kapesníků a utěrek po pár desítkách let expandovala na trh s domácím textilem a výrazně rozšířila svůj sortiment. Stále klade důraz na kvalitu, řemeslnou výrobu i inovaci. Podporuje udržitelnost životního prostředí a lidská práva, v továrnách nenajdete tedy škodlivé látky, ani nespokojené zaměstnance.


Unikátní a oblíbený kus Umělá kožešina Tiseco Home Studio Huski, 160 x 210 cm jde nakoupit lehce na stránkách v kategorii koberce a rohožky! Nyní můžete získat nové produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci. Známý výrobce Tiseco Home Studio vám nabízí vynikající zboží . A tady je důkaz. U nás nabízíme více, mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele Tiseco Home Studio. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Umělá kožešina Tiseco Home Studio Huski, 160 x 210 od značky s dlouholetou tradicí Tiseco Home Studio můžete pořídit zrovna dneska za akční cenu. Aktuálně výhodně za 4 490 Kč.