Venkovní koberec Flair Rugs Louisa, 120 x 170 cm

Rozmazlete své bosé nožky i estetického ducha tímto klasickým kobercem od značky Flair Rugs. Skvěle se hodí nejen před pohovku,... více informací »
Venkovní koberec Flair Rugs Louisa
Značka: Flair Rugs
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Rozmazlete své bosé nožky i estetického ducha tímto klasickým kobercem od značky Flair Rugs. Skvěle se hodí nejen před pohovku,...

Rozmazlete své bosé nožky i estetického ducha tímto klasickým kobercem od značky Flair Rugs. Skvěle se hodí nejen před pohovku, parádu nadělá i pod venkovním sezením. Díky polypropylenovému materiálu totiž s přehledem odolá proměnlivým povětrnostním vlivům a případné skvrny odstraníte pouze s pomocí zahradní hadice.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Tento velmi oblíbený výrobek je k získání ještě tu ve známé sekci venkovní koberce! Nyní si můžete koupit ještě další výrobky z této oblíbené kategorie ve výhodné akci! Naše nabídka je široká, podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce Flair Rugs. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Flair Rugs vám může nabídnout kvalitní zboží za báječnou cenu! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Zajímavý produkt Venkovní koberec Flair Rugs Louisa, 120 x 170 od dodavatele zboží Flair Rugs máte možnost najít zrovna dnes za extra cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 890 Kč.