Vlněný běhoun Flair Rugs Collage, 66 x 300 cm

Nechte se rozmazlit doslova na každém kroku hezkým a kvalitním kobercem značky Flair Rugs. Atypický tvar dodá vašemu domovu punc... více informací »
Vlněný běhoun Flair Rugs Collage
Značka: Flair Rugs
3 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Nechte se rozmazlit doslova na každém kroku hezkým a kvalitním kobercem značky Flair Rugs. Atypický tvar dodá vašemu domovu punc...

Nechte se rozmazlit doslova na každém kroku hezkým a kvalitním kobercem značky Flair Rugs. Atypický tvar dodá vašemu domovu punc luxusu, dokonale zateplí váš domov a zpříjemní vám každé šlápnutí na podlahu.

Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Potěší i svou tvarovou pamětí, takže i po delším stlačování vláken se vrátí zpět do původního tvaru.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Akční a ve slevě produkt Vlněný běhoun Flair Rugs od skvělého a známého výrobce Flair Rugs je k získání ještě dnes extra se slevou! Výhodně za super cenu 3 990 Kč.