Vlněný běhoun Flair Rugs Reverie, 60 x 230 cm

Když koberec, tak takový, který vám dlouho vydrží a i za deset let bude lahodit vašemu oku. Tento od značky Flair Rugs je vyroben z... více informací »
Vlněný běhoun Flair Rugs Reverie
Značka: Flair Rugs
2 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Když koberec, tak takový, který vám dlouho vydrží a i za deset let bude lahodit vašemu oku. Tento od značky Flair Rugs je vyroben z...

Když koberec, tak takový, který vám dlouho vydrží a i za deset let bude lahodit vašemu oku. Tento od značky Flair Rugs je vyroben z pravé vlny, a tak dobře dýchá a je také odolnější vůči nečistotě.

Vlněný koberec je výborným tepelným i hlukovým izolantem a na dotyk je velmi příjemný. Vlákna jsou navíc elastická a mají tvarovou paměť.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.


Kvalitní a levný produkt jde nakoupit jednoduše tady na našem webu v sekci koberce! Připravili jsme unikátní výrobky ve zmiňované kategorii v bezva akci!

Tento diskontní produkt Vlněný běhoun Flair Rugs od dodavatele s dlouholetou historií Flair Rugs můžete koupit tady teď za výhodné peníze. Nabídky od 2 990 Kč.