Vopi Dětský koberec City life, 140 x 200 cm

Dětský koberec City life se Vaše děti nebudou již nikdy nudit. Měkký a pohodlný koberec se spoustou budov a silnic je skvělým... více informací »
Vopi Dětský koberec City
Značka: 4Home
689 Kč
Ověřit dostupnost »
Dětský koberec City life se Vaše děti nebudou již nikdy nudit. Měkký a pohodlný koberec se spoustou budov a silnic je skvělým...

Dětský koberec City life se Vaše děti nebudou již nikdy nudit. Měkký a pohodlný koberec se spoustou budov a silnic je skvělým doplňkem do dětského pokoje a poslouží jako skvělá hračka i učební pomůcka Vaše ratolesti se zabaví na dlouhé hodiny.Koberec je střižen z metráže, proto se může vzor mírně lišit. Opakování vzoru je cca po 2 metrech.Kvalitní a oblíbený produkt Vopi Dětský koberec City life, 140 x 200 cm máte možnost najít prostě tady a teď na našem webu ve známé rubrice koberce a koberečky. Mrkněte na ještě další kusy z naší sekce za outletovou cenu.

Velmi oblíbený výrobek Vopi Dětský koberec City life, 140 x od výrobce s dobrým jménem 4home jednoduše můžete sehnat právě napořád výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 689 Kč.