Vopi Kusový dětský koberec Kiddo 1079 pink, 120 x 170 cm

Roztomilý dětský koberec s propracovanými detaily pro ten nejkrásnější pokojíček. Designový motiv kočiček udělá z pokoje... více informací »
Vopi Kusový dětský koberec Kiddo
Značka: 4Home
949 Kč
Ověřit dostupnost »
Roztomilý dětský koberec s propracovanými detaily pro ten nejkrásnější pokojíček. Designový motiv kočiček udělá z pokoje...

Roztomilý dětský koberec s propracovanými detaily pro ten nejkrásnější pokojíček. Designový motiv kočiček udělá z pokoje vašich dětí doslova pohádkový palác. Navíc díky elegantnímu provedení nezastíní ostatní výzdobu. Koberec je vyrobený z vysoce kvalitního polypropylenu typu frisé, který se vyznačuje vyšší hustotou vláken. Je měkoučký a příjemný na dotek, zároveň však velmi odolný a snadno se udržuje. Zajistí tak maximální pohodlí vašim dětem při hraní a dlouho bude vypadat jako nový
Designový produkt Vopi Kusový dětský koberec Kiddo 1079 pink, 120 x 170 cm naleznete pohodlně tu na webu ve známé sekci koberce a koberečky! Připravili jsme pro vás ještě ostatní kusy z této oblíbené sekce za super cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od značky 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce 4Home má ve stále nabídkce skvělé zboží !

Akční výrobek Vopi Kusový dětský koberec Kiddo od kvalitní společnosti 4home snadno najdete tady a teď právě ve výprodejové akci. Ve skvělé akci za 949 Kč.