Vopi Nášlap na schody Apollo soft šedá, 24 x 80 cm

Materiál APOLLO SOFT je měkký, jemný s pololeskou nití. Nášlap APOLLO SOFT je vyráběn ve dvou barvách. Nášlap se hodí do... více informací »
Vopi Nášlap na schody Apollo soft šedá
Značka: 4Home
189 Kč
Ověřit dostupnost »
Materiál APOLLO SOFT je měkký, jemný s pololeskou nití. Nášlap APOLLO SOFT je vyráběn ve dvou barvách. Nášlap se hodí do...

Materiál APOLLO SOFT je měkký, jemný s pololeskou nití. Nášlap APOLLO SOFT je vyráběn ve dvou barvách. Nášlap se hodí do všech typů interiérů a na všechny povrchy. Pro přichycení ke schodu slouží lepící páska, která je již z výroby připevněna na spodní stranu nášlapu. Kromě designové funkce slouží nášlap APOLLO SOFT i jako ochrana před opotřebením povrchu schodu. A proti nebezpečí podklouznutí. Nášlap APOLLO SOFT je lemován obšitím a má pevnou hranu pro dokonalejší ochranu schodu a pro trvalé udržení tvaru. Zajímavý produkt můžete nakoupit prostě tu na našem webu v oblíbené sekci koberce a koberečky. Nyní můžete získat ještě podobné kousky z naší rubriky za rozumné peníze! Dodavatel 4Home dlouhodobě poskytuje prvotřídní výrobky.! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Vysoce kvalitní výrobek Vopi Nášlap na schody Apollo soft od spolehlivé značky 4home pohodlně seženete aktuálně za příznivou cenu! Akční ceny od 189 Kč.