Vopi Travní koberec s nopky, 133 x 300 cm

Umělý travní koberec venkovní nepatří mezi klasické kusové koberce tak, jak je známe. Tento koberec je vhodný pro vytváření... více informací »
Vopi Travní koberec s nopky
Značka: 4Home
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Umělý travní koberec venkovní nepatří mezi klasické kusové koberce tak, jak je známe. Tento koberec je vhodný pro vytváření...

Umělý travní koberec venkovní nepatří mezi klasické kusové koberce tak, jak je známe. Tento koberec je vhodný pro vytváření menších umělých travních povrchů. Náš umělý venkovní travní koberec, jehož cena je více než příznivá, oceníte především v případě, kdy chcete vytvořit umělou trávu na balkóně, terase nebo prostranství před vaší chatou.Travní venkovní koberec je navržen tak, aby v případě děšte odváděl vodu a netvořily se na jeho povrchu velké kaluže. Akční a ve slevě kousek Vopi Travní koberec s nopky, 133 je k dostání právě zde na našem webu v rubrice koberce a koberečky! Mrkněte na zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za příznivou cenu. To ale však není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od značky 4Home. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Vopi Travní koberec s nopky, 133 x od známé kvalitní značky 4home lze pořídit na našich stránkách teď napořád výhodně! V současnosti za 299 Kč.