Wendre chránič matrace Antibacterial 90 x 200 cm, 90 x 200 cm

Dejte sbohem zničeným matracím s praktickým pohodlným chráničem. Nepropustný Wendre chránič matrace má díky polyuretanové... více informací »
Wendre chránič matrace Antibacterial 90 x 200 cm
Značka: Wendre
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Dejte sbohem zničeným matracím s praktickým pohodlným chráničem. Nepropustný Wendre chránič matrace má díky polyuretanové...

Dejte sbohem zničeným matracím s praktickým pohodlným chráničem. Nepropustný Wendre chránič matrace má díky polyuretanové membráně s antibakteriální látkou Sanitized® vynikající antibakteriální vlastnosti. Účinně redukuje až 99,96% bakterií. Doporučujeme jak pro děti, které neudrží moč, tak pro seniory s inkontinenčními problémy. Ideální pomocník do každého domova. Jednoduše ho vyperete a je krásně čisto. V rozích chrániče jsou praktické gumy pro pohodlné uchycení k matraci – chránič tak vždy zůstane na svém místě. Vyroben v Evropské unii, výrobek je opatřen certifikátem Öko-Tex Standard 100.
Ve slevě produkt Wendre chránič matrace Antibacterial 90 x 200 cm, 90 x 200 cm je k dispozici rovněž tu na webu v rubrice chrániče na matrace. Nyní můžete získat parádní zboží z této známé sekce za extra cenu! Věhlasná značka Wendre dlouhodobě nabízí velmi kvalitní zboží ! Nové kousky každý den! Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Máme v nabídce další prověřené produkty od výrobce Wendre. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Wendre chránič matrace Antibacterial 90 x 200 cm, od výrobce se zárukou kvality Wendre jde sehnat bezpečně online za příznivou cenu! K sehnání zrovna v akci za 399 Kč.