Závěs s příměsí bavlny Minimalist Home World, 140 x 260 cm

Vneste do interiéru příjemnou a moderní atmosféru s okenním závěsem značky Minimalist Home World. Ten dodá místnosti styl a... více informací »
Závěs s příměsí bavlny Minimalist Home World
Vneste do interiéru příjemnou a moderní atmosféru s okenním závěsem značky Minimalist Home World. Ten dodá místnosti styl a...

Vneste do interiéru příjemnou a moderní atmosféru s okenním závěsem značky Minimalist Home World. Ten dodá místnosti styl a pomůže regulovat intenzitu světla.

Je vyrobený ze směsi polyesteru (70%) a bavlny (30%), díky čemuž je odolný a má dlouhou životnost. Tvar či výraznou barvu neztrácí ani při pravidelném praní.

Tento exkluzivní kousek Závěs s příměsí bavlny Minimalist Home World, můžete získat taky u nás ve známé rubrice závěsy. Pořiďte si akční produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další kvalitní produkty od výrobce Minimalist Home World. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Minimalist Home World dlouhodobě prodává vysoce kvalitní zboží. skutečně levně.

Kvalitní a levný kousek Závěs s příměsí bavlny Minimalist Home World, od populárního výrobce Minimalist Home World jednoduše seženete zde teď v bezva akci. Ceny od 1 190 Kč.