Zelená ovčí kožešina Native Natural Double, 60 x 240 cm

Ať už tuto kožešinu položíte na zem, či ji jen ledabyle přehodíte přes nábytek, můžete si být jisti, že dodá vašemu domovu... více informací »
Zelená ovčí kožešina Native Natural Double
3 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Ať už tuto kožešinu položíte na zem, či ji jen ledabyle přehodíte přes nábytek, můžete si být jisti, že dodá vašemu domovu...

Ať už tuto kožešinu položíte na zem, či ji jen ledabyle přehodíte přes nábytek, můžete si být jisti, že dodá vašemu domovu eleganci a punc luxusu. Pochází z výběrové novozélanské ovčí kůže charakteristické neodolatelnou měkkostí a prémiovou kvalitou.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Níže jsme vám proto detailně sepsali, jak na to:
Díky přirozené samočistící schopnosti je téměž bezúdržbová. Pokud by však přeci jen došlo k jejímu ušpinění, doporučujeme ji čistit pouze vlažnou vodou o maximální teplotě 25 °C pomocí přípravků určených na vlnu či lanolinu. Následně ji vysušte naplocho na čerstvém vzduchu. Vyhněte se raději sušičce i topení.


Tento kvalitní a levný kousek Zelená ovčí kožešina Native můžete získat bezprostředně tu na našem webu zařazený v sekci koberce a rohožky. Nyní získáte zcela nové zboží ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele Native Natural. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významný dodavatel Native Natural má na skladě prvotřídní zboží.! A to je teprve začátek.

Zlevněný výrobek Zelená ovčí kožešina Native s pečetí kvality od značky Native Natural jednoduše najdete tady teď právě za mimořádně nízkou cenu. Nyní za 3 290 Kč.