Zelené mikroplyšové prostěradlo My House, 180 x 200 cm

Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny... více informací »
Zelené mikroplyšové prostěradlo My House
Značka: My House
799 Kč
Ověřit dostupnost »
Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny...

Rádi se v zimě zavrtáte ho pěkně vyhřátého pelíšku a od ložního prádla chcete, aby vás hebce objalo? Mikroplyš vám všechny tyto sny splní. Je tvořen hustými krátkými chloupky, které jsou velmi jemné na dotek a poskytnou vám příjemnou náruč i během chladných nocí.

Nestudí ani při prvním kontaktu a perfektně se přizpůsobí tvaru těla. Po vyprání velmi rychle schne, nežmolkuje a ani s žehlením si starosti dělat nemusíte.

Tak doplňte své povlečení i praktickým a krásným prostěradlem, které vás nenechá chladnými. Během zimních měsíců už nebudete chtít spát v ničem jiném ♥

Vysoce kvalitní produkt Zelené mikroplyšové prostěradlo My House, 180 x 200 cm lze získat právě nyní tu na našem webu v oblíbené sekci prostěradla. Máme pro vás ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další prověřené kousky od výrobce My House. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Zelené mikroplyšové prostěradlo My House, 180 x 200 od společnosti se zárukou kvality My House získáte právě zde za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní můžete mít za 799 Kč.