Zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Sidon, 200 x 290 cm

Je odolný, stylový a teď pozor - můžete ho klidně používat i venku! Tento šik koberec od značky NORTHRUGS je totiž vyroben z... více informací »
Zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Sidon
Značka: NORTHRUGS
5 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Je odolný, stylový a teď pozor - můžete ho klidně používat i venku! Tento šik koberec od značky NORTHRUGS je totiž vyroben z...

Je odolný, stylový a teď pozor – můžete ho klidně používat i venku!

Tento šik koberec od značky NORTHRUGS je totiž vyroben z polypropylenu, který má schopnost odolávat vodě, nečistotě a vyblednutí. Využijete ho tak nejen doma, ale kdekoli venku na terase, zahradě nebo u bazénu.


Velmi prodávaný výrobek Zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS Sidon, 200 x 290 cm pořídíte ještě u nás zařazený v rubrice venkovní koberce. Nyní můžete koupit parádní zboží ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. Oblíbená značka NORTHRUGS vám poskytuje top produkty. za dobré peníze! Podívejte se sami! U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další kvalitní kousky značky NORTHRUGS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní produkt Zeleno-béžový venkovní koberec NORTHRUGS od oblíbené značky se zárukou kvality NORTHRUGS jednoduše najdete v naší nabídce se slevou! Právě teď jen za 5 290 Kč.