Zelený povlak na polštář Mike & Co. NEW YORK Duskwood, 43 x 43 cm

Apolena, to je celý zástup dekorativních povlaků na polštáře, které se zrodily pro to, aby vám ozdobily pohovku, lenošku nebo... více informací »
Zelený povlak na polštář Mike & Co. NEW YORK Duskwood
Apolena, to je celý zástup dekorativních povlaků na polštáře, které se zrodily pro to, aby vám ozdobily pohovku, lenošku nebo...

Apolena, to je celý zástup dekorativních povlaků na polštáře, které se zrodily pro to, aby vám ozdobily pohovku, lenošku nebo postel.

Navíc se tato nová kolekce inspiruje lehkostí jara a těch nejpastelovějších barev, které interiér nezatíží, spíše naopak – krásně ho odlehčí.


Oblíbený a akční kousek lze získat nyní na našich stránkách v kategorii polštáře. Vyhledejte si parádní produkty z této známé rubriky za outletovou cenu. Tato vyjímečná značka Mike & Co. NEW YORK svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží. za parádní ceny. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od značky Mike & Co. NEW YORK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Zelený povlak na polštář s pečetí kvality od značky Mike & Co. NEW YORK pohodlně seženete v aktuální nabídce skutečně levně. V akci od 179 Kč.