Zelený přehoz Flexa Room, 200 x 230 cm

Tento kvalitní a žádaný produkt Zelený přehoz Flexa Room, s pečetí kvality od značky Flexa máte možnost sehnat v naší online nabídce napořád výhodně! Za bezkonkureční cenu 2 990 Kč. EAN: AF193031145
Zelený přehoz Flexa Room
Značka: Flexa
2 990 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Zelený bavlněný přehoz skvěle doladí finální vzhled dětského pokojíku. Hodí se nejen k nábytku ve skandinávském stylu, ale díky svému jednoduchému designu se bude hodit ke všemu. Tak vychytejte místo, kde vaše ratolesti tráví nejvíce času, do posledního barevného detailu.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.